مددجویان

مددجویان انجمن احیا را، زنان سرپرست خانواده که مبتلا به بیماری اچ ای وی ایدز بوده و صاحب فرزند یتیم ایدز می باشند، تشکیل می دهند.
این گروه از زنان به علت آن که قربانیان آسیب های اجتماعی بوده و همیشه و همه جا پس از شناسایی و تشخیص بیماری شان مورد انگ و تبعیض قرار گرفته اند، بیش از هر چیز نیاز به حمایت و یاری جهت رفع نابرابری در جامعه دارند.
انجمن احیا به عنوان یکی ازکلیدی ترین سازمان های ارائه کننده خدمات اجتماعی در سال ۱۳۸۶ اقدام به تشکیل گروه نموده است. این گروه دارای اهداف ارزشمندی است از آن جمله می توان حمایت و یاری از زنان مبتلا به ایدز، پیشگیری، توانمندسازی، مداخله در بحران، آموزش و اطلاع رسانی و … را نام برد.

مشاوران و روانشناسان متخصصِ احیا، در خط مشاوره منتظر تماس شما هستند.

مشاوره صددرصد رایگان و تلفنی در هر یک از زمینه های ایدز، طلاق، ازدواج، مهارت های فردی و گروهی، مشکلات خانوادگی، خودکشی و فرار از منزل

۰۲۱-۵۳۸۶۵

۰۲۱-۶۶۹۰۱۰۱۰

شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ الی ۱۷

تست رایگان ایدز

مشاوره و آزمایش داوطلبانۀ اچ آی وی ایدز (Voluntary Counselling and Testing) بخش جدانشدنیِ برنامه های مراقبت و پیشگیری اچ آی وی در بسیاری از کشورها شده است. تشویق و ترغیب جوانان به داشتن رفتارهای ایمن، یکی از اهداف این برنامه می باشد.
گروه احیا با راه اندازی مرکز مشاوره و تست اچ آی وی به صورت کاملا رایگان و داوطلبانه (VCT)، در صدد شناسایی سریع تر افراد اچ آی وی مثبت برآمده است.
افرادی که داوطللب انجام تست سریع ایدز می باشند می توانند شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷ با شماره های ۰۲۱۵۳۸۶۵ و ۰۲۱۶۶۹۰۱۰۱۰ برای وقت گرفتن تماس بگیرند.

موبایل کلینیک ایدز

امروزه بحران جهانی عفونت اچ آی وی، کشور ما را همچون سایر کشورهای جهان در معرض تهدید قرار داده است. ایران با دارا بودن جمعیتی جوان و گستردگی روابط جنسی پرخطر در میان این قشر، نیاز اساسی به آگاهی و اطلاع رسانی هرچه بیشتر در میان جوانان دارد.
در راستای تحقق اهداف فوق، انجمن احیا اقدام به تجهیز یک دستگاه اتومبیل کاروان، تحت عنوان موبایل­ کلینیک (Mobile clinic) مجهز به امکانات اطلاع رسانی و انجام خدمات مشاوره و آزمایش ایدز (Rapid Test) نموده است.
موبایل کلینیک با استقرار در مناطق پرآسیب شهر، خصوصا شهرک های اقماری، آموزش ­های لازم در زمینه پیشگیری از عفونت اچ آی وی و بیماری ایدز را ارائه می دهد.

کارگاه ایدز

انجمن احیا با توجه به گسترش دامنه ی آسیب های اجتماعی و ورود به راند چهارم انتقال اچ آی وی/ایدز (ازطریق رابطه جنسی) برآن شد تا به کمک نیروهای متخصص اعم از پزشک، روانشناس، مددکار و … با برگزاری کارگاه های اطلاع رسانی ایدز بصورت کاملا رایگان، گامی در راستای پیشگیری و مهار این عفونت بردارد.
کسانی که علاقه مند به برگزاری چنین کارگاهی برای گروهی از کارمندان، مسئولان، دانش آموزان، دانشجوها و … هستند، می توانند جهت هماهنگی با شماره های  ۶۶۹۰۱۰۱۰ و ۵۳۸۶۵ تماس حاصل فرمایند.

گالری آشیانه مهر

گالری آشیانه مهر در راستای اهداف بشردوستانه در سال ۱۳۸۸ تأسیس شده است. این گالری با بهره گیری از ظرفیت، اعتبار و محبوبیت پیشکسوتانِ عرصه ی فرهنگ و هنر و پدیدآوران آثار نقاشی، مجسمه، عکاسی و … که در قلب و ذهن مردم جای دارند، در صدد حمایت هرچه بیشتر از کودکان تحت پوشش خود می باشد.
گالری آشیانه مهر تا به حال افتخار میزبانی بسیاری از هنرمندان بزرگ، آثار آن ها و علاقمندان شان را داشته است.
از جمله نمایشگاه های برگزار شده در این گالری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
رنگین کمان مهر، تجلی عشق، بربلندای چکاد، باهم ازا ین منظر و …
در حال حاضر، گالری فعالیت فیزیکی ندارد اما فروش آثار بصورت مجازی همچنان ادامه دارد.
ارتباط با گالری: ۶۶۹۳۵۵۳۳ و ۶۶۹۳۵۵۳۷
فهرست